3D Pop-Up Честитки Мотоцикл Роденден Велигден ноќта на Вештерките Денот на Таткото Разгледница Подарок Y110-Dropshipping

3D Pop-Up Честитки Мотоцикл Роденден Велигден ноќта на Вештерките Денот на Таткото Разгледница Подарок Y110-Dropshipping

DEN 124.00
-21 %
DEN 157.44

Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Материјал : Papper три-димензионални картичка ќе созд повеќе изненадување и да го направат вашиот живот повеќе фантастичен. Погоден за Покани Писмо, Божиќ,ви Благодариме сезони, на Вљубените, Годишнина, Роденден и многу други прилики. Големина : 15*15 CM/5.91*5.91" Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x 3 D Pop-Up Честитки Мотоцикл Роденден Велигден ноќта на Вештерките Денот на Таткото


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
празник:
Универзална
Шема:
Виткање Тип
Број На Модел На:
Разгледница
Музика:
No
Стил:
Цртан филм
Големина:
15*15CM/5.91*5.91
Количина:
1pc
Материјал:
papper

Слични понуди