1 пар на светлината Велосипедизам Патот Велосипед Спортски Велосипед Плута Handlebar Лента Antishock Велосипед Зафат Лента на Бендот + Бар Приклучоци /4 бои

1 пар на светлината Велосипедизам Патот Велосипед Спортски Велосипед Плута Handlebar Лента Antishock Велосипед

DEN 587.00
-15 %
DEN 690.72

Тековен


1 пар на Ultralight Тркачки Велосипед Лента СТП Antishock Велосипед Зафат Лента на Бендот Handlebar Лента+ 2 Лентата за Приклучок
Висок quallity, отпорни на абење, дише, висока цврстина, перат!
Тежина : околу. 40g/пар
Боја : црна, црвена, зелена, сина, маскирна црвена
Материјал : Влажно СТП
Должина : 210cm
Ширина : 30мм
Дебелина : 2mm
Пакет Содржина :
1 пар x Тркачки Велосипед Лента + Бар Приклучок


Останатите карактеристики

Бренд Име:
GUB
Должина (cm):
13.5 cm
Ширина(см):
2,2 см
Материјал:
ЕВА/Влажни СТП
Ширина:
30mm
Дебелина:
2mm
боја:
црна, црвена, зелена, сина, кавер-црвена
ОДГОВАРА ЗА:
патот/тркачки велосипед handlebar користи
Функција:
, погоден за носене, дише, висока цврстина, перат.
Модел:
GUB-1026
Материјал:
ЕВА/Влажни СТП
За:
Велосипедот Завој
Одговараат на:
Рог Toutle Појас
Тип:
патот велосипед handlebar зафат

Слични понуди