Златна Хартија Пари, Банкноти Малезија 1000 Ringgit Позлатен Злато 99999 Пари Сметка

Златна Хартија Пари, Банкноти Малезија 1000 Ringgit Позлатен Злато 99999 Пари Сметка

DEN 136.00
-15 %
DEN 159.84

Тековен


започнете
Име : Малезија Злато Банкноти
Бренд : Вредност
Квалитет : 100% Висок квалитет
1.Вашето задоволство,Нашата цел. 2.Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство 3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. 4.Ние сме онлајн фабрика и да понудат на сопствени-направи услуга,ние претпочитаат мала количина. 1.Кина Пост Воздух Пошта се нашите приоритетни shippig метод. 2.И таму треба да биде 3 до 4 дена за пост персонал за да испратите следење#,па pls не грижете се, 3.Процесот време е од 1 до 7 работни дена. 4.Сите предмети ќе бидат спакувани безбедно испорака 5.Купувачот треба да бидат одговорни за било каква увезени од доход и должност обвинет од страна на својата земја. 1. Ако не сте задоволни со вашиот купување,можете да разменувате на објектот. Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба. 2. Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети. Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. Повратни информации 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. 2.Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.


Останатите карактеристики

Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
WR
Стил:
Античкиот Имитација
боја:
Злато Позлатен

Слични понуди