100X 20*15mm стакло свет меур купола покрие стаклено шише шишенцето pendant накит наоди

100X 20*15mm стакло свет меур купола покрие стаклено шише шишенцето pendant накит наоди

DEN 2660.00
-5 %
DEN 2799.84

Тековен


Превозот
Тоа обично трае околу 20-30 работни дена ( Не се вклучуваат во сабота, недела и државни Празници ) за да стигнат до повеќето земји.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.
за пример
diy за себе
не те :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако може?т прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. ние ќе се потрудиме да ви помогне . Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш. кажете ми кои се вашите проблеми .па можно е да има малку деформација понекогаш. ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 12 часа., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
Ние ќе ја објавите објект од Кина Пост Воздух со регистрирате.
Плаќање
ние ќе подготви објектот во рок од 3 работни дена по уплатата примена
обработка време ќе потрае 15-20 workingdays со различни orer.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
20MM*15MM
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Слични понуди