JIERUIZE Бела Чипка Долго се Врати Од Краток Плажа Свадба Фустани Година Кристали со Висока Ниска Свадба Наметки облека де брак trouwjurk

JIERUIZE Бела Чипка Долго се Врати Од Краток Плажа Свадба Фустани Година Кристали со Висока Ниска Свадба

DEN 5330.00
-20 %
DEN 6662.40

Тековен


Ако сакате боја за да бидат исти сликата ,ве молиме да напомена дека сакате боја да биде иста како слика , ние ќе го избере најблиску боја на сликата .
Дефектен, Оштетени или Misshipped Предмети
Ќе се квалификува за враќање на парите на целосна куповната цена плус трошоците за превозот за неисправни, оштетени или погрешно се испраќаат предмети.
Фустан не е големината ќе нареди
Доколку на вашиот фустан големина се разликуваат од спецификациите на вашата нарачка од страна на повеќе од еден инч, ние ве охрабруваме да се најде локалните прилагоди за да се направи корекција, и ние со задоволство ќе ви надомести за до 50% од цената на производот во прилагодувањето на трошоците. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Ние може да не се сигурни дека бојата ќе биде иста сликата!
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински давачки.
UPS-от зема 4-7 работни дена
DHL зема 4-7 работни дена
ТНТ зема 4-7 работни Дена
Fedex зема 4-7 работни дена
EMS зема 7-15 работни дена(за Да Бразил зема 35-45 Дена откако ќе праќање)
Кина Пост Воздух Mail зема 25-30 работни дена (На Русија и Бразил зема 45-60 дена)
Answer : ___________________________ NOTE : Русија и Бразил Купувачот треба да се даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме , или се облекуваат да не пристигна за да можете лесно!
Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, проверете на нашата веб-страница кога вие имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро. Ние може да не се одговорни било царинска такса, ве молиме проверете на царинската политика на свој место.Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Предмети вратени во неприфатливата состојба ние не ќе се обработува како наплата и ќе.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник можеби строги.Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. Ако ја изберете оваа опција, ве молиме запомнете да побара потврда од вашиот прилагоди како копија од него мора да биде наведено кога се бара надомест.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Моден Елемент:
едноставна
Деколте:
Strapless
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
JIERUIZE
Број На Модел На:
WS783
Половината:
Природни

Слични понуди