Моден Патент Кожа Девојки Јакна Деца Грб Casaco Menina Пролет, Есен Бебето Деца Outwear Блејзери Јакни TZ51

Моден Патент Кожа Девојки Јакна Деца Грб Casaco Menina Пролет, Есен Бебето Деца Outwear Блејзери Јакни TZ51

DEN 1088.00
-30 %
DEN 1554.72

Тековен

Повратна информација * Се зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. * Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн.Што се 15-39 работни дена за да стигнат до вашата локација. * Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации. СЛОБОДНИ : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка Step1) Контакт преку Alibaba. * За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Точка Име : Деца Грб Casaco Menina Пролет, Есен Бебето Деца Outwear Блејзери Јакни
Боја : Црна
Големина : ве молиме погледнете го нашиот детален опис на големината на табелата во описот (cm/inch), изберете вистинската големина.(Aliexpresment)s платформа обично треба да се земе околу 48 часа на ревизија од вашата плата * Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн. Политика на враќање ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета.com's трговија порака или e-mail Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Бренд Име:
lagabogy
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук,Faux Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
TZ51
Точка име :
Кожа Девојките Јакна Деца Грб Casaco Menina Есен Пролет
боја:
Црна
Погоден Висина:
85-130cm
погоден:
Роденден на Училиште Патување итн

Слични понуди