Најновите HDMI Extender HDMI KVM Extender Над Enthernet преку еден cat5e/6/7 120M HDMI KVM Преку IP Extender Full HD 1080P

Најновите HDMI Extender HDMI KVM Extender Над Enthernet преку еден cat5e/6/7 120M HDMI KVM Преку IP Extender

DEN 5460.00
-6 %
DEN 5808.00

Тековен


Најновите HDMI Extender HDMI KVM Extender Над Enthernet преку еден cat5e/6/7 120 M HDMI KVM Преку IP Extender Full HD 1080 P
Вовед
Овој HDMI KVM Преку IP Extender се заснова на TCP/IP стандардот. Тоа пренесува max 120 метри од вашите HDMI или DVI-D извор на HD дисплеј со еден CAT5e/6 кабел.
Во исто време, тоа е исто така погодно да се пренесува на HDMI аудио и видео извор со точка-до-точка на чекање, една точка-до-многу режим и образложат режим на конекција .


Останатите карактеристики

боја:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Должина:
include power supply
Број На Модел На:
IP120
Конектор Б:
HDMI
Примена:
Мултимедијални,Телевизија,Следење На
Функција:
HDMI1.4
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
оклопна:
Комбинација
Тип:
HDMI Кабли
Надворешниот Дијаметар:
0.5
Бренд Име:
Playvision
боја:
Сребро.
Точка име :
HDMI/KVM Extender Над Enthernet преку еден cat5e/6/7 120M
HDTV Резолуции:
480p, 720p,1080p
Аудио:
Sample rate
IR-Далечински Управувач:
38 KHz;Н-Е-В
HDMI:
HDMI 1.3 1.2 HDCP
HDMI Vertiong:
1.4
Конектор тип:
HDMI

Слични понуди