рачно изработени познатиот Маслото Репродукција на лен платно,chrysanthemums-1898 година од СТРАНА на пол Cezanne,пејзаж маслени

рачно изработени познатиот Маслото Репродукција на лен платно,chrysanthemums-1898 година од СТРАНА на

DEN 2832.00
-20 %
DEN 3540.00

Тековен

тоа е важно за меѓународен бизнис. ако не ви се допаѓа, ве молиме ги споделите со нас големина сакате ,ние ќе го направи како вашето барање.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. Ве молиме проверете превозот детали.
Опис :
chrysanthemums-1898 година
Големина на :
големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
PC059
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
AllSource
Техника:
Рачно Насликани
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични понуди