Компатибилен Светилки Сијалица, VLT-X30LP за МИЦУБИШИ X30U

Компатибилен Светилки Сијалица, VLT-X30LP за МИЦУБИШИ X30U

DEN 1413.00
-5 %
DEN 1487.04

Тековен

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
Функција : Замена Голи Светилка
Светилка Модул : VLT-X30 LP
Светилка Живот : 2000h">>2000h
Wattage : 120 / 130 W
Проектор / Проектори : За МИЦУБИШИ X30 U
Опис
Компатибилен Светилки Сијалица, VLT-X30 LP за МИЦУБИШИ X30 U
Светилка Модел VLT-X30 LP
Проектор : За МИЦУБИШИ X30 U
Wattage
120 / 130 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Замена на Проектор светилка без домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
VLT-X30LP
Напон:
85-265V
База Тип:
2G11
сертификација:
CCC,CQC
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
Гаранција:
120days
Просечен Живот (часот):
2500
Прозрачна Флукс:
2500
Име:
CTLAMP
Карактеристики:
Гола Сијалица
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки

Слични понуди