LED Светло Кутија Уметник Тенка Уметност Матрицата Одбор Следење Цртање Одбор Плитка LED Цртање Одбор USB Напојува A4 Копија Станица

LED Светло Кутија Уметник Тенка Уметност Матрицата Одбор Следење Цртање Одбор Плитка LED Цртање Одбор USB Напојува

DEN 768.00
-15 %
DEN 902.88

Тековен

LED Светло Кутија Уметник Тенка Уметност Матрицата Одбор Следење Цртање Одбор Плитка LED Цртање Одбор USB Напојува A4 Копија Станица Карактеристики : Stepless dimmable да ги исполни вашите различните барања. Поради различни лични мерни техники, може да биде 1-3cm грешка на физички. Ние се користат специјални акрилни површината, тоа е Органско стакло кое ги прави да се чувствуваат како стакло панел но многу посилна од стакло. Светлината Подлога не треба да се инсталира било каков софтвер, вие само треба да го вметнете кабел ние ограден, се вклучи тогаш можете да започнете ја вашата креативна работа. Видот заштитени со Технологија е дизајниран во тоа, и тоа е совршен за скицирање, цртање,анимација одлуки,calligraphy и тетоважа следење. Следење на тетоважа, направи тетоважа работи повеќе поголема. Карактеристики : Материјал : ЛЕР панел Боја : бела Големина : 333*215*4mm Пакет Големина : 370*240*35mm Напојување : USB Кабел Пакет се вклучени : 1 x Цртање Одбор 1 x USB Кабел Забелешки : 1. Погодност за покажување или да се задржи во професионална tattoo студио во патувањето. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!. Следење на површината е направен од стакло и е светлина со енергетски ефикасни LED осветлување. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. LED светло кутија доаѓа со многу супер-светли LED светилки во тоа што може да се види преку многу дебела хартија Со компактен и елегантен дизајн, Нашите LED Светло Кутија се смета да бидат потенки светлина одбор во областа само со 4mm на дебелината. Ве молиме да се справи со грижа, не користете остри метални објекти, заштита на работната површина од гребнатини.


Останатите карактеристики

Тип:
Дигитални Таблети
Материјал:
LED Panle
Таблета должина:
33cm
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
Цртеж Одбор
Пакет:
No
Таблета Ширина:
21cm

Слични понуди