Висок Квалитет 450MB Екстремни Atheros AR5BXB112 Безжичен WIFI Картичка PCI-E X1

Висок Квалитет 450MB Екстремни Atheros AR5BXB112 Безжичен WIFI Картичка PCI-E X1

DEN 1128.00

Тековен


Опис :
Висок Квалитет Двојна Фреквенција WIFI Картичка Модел : AR5 BXB72 Слот : PCI-E 1 X 450 MB Брзина : 802.11 n Возач : Бесплатно возење Предност : Силен Сигнал
Пакетот Вклучува :
1x wifi картичка
3x антена
Фото :


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
VIOCO

Слични понуди