НИСКА ЦЕНА Foredom накит полирање машина, еден раководител накит полирач, Накит полирање на машина со прашина колектор

НИСКА ЦЕНА Foredom накит полирање машина, еден раководител накит полирач, Накит полирање на машина со прашина

DEN 10627.00
-10 %
DEN 11807.52

Тековен

Бренд Име : goldsmith Место на Потекло : Fujian, Кина (Копно) Број на Моделот : wx27 Накит Алатки & Опрема Тип : полирање машина тежина : 24kg напон : 220/240v вшмукување моторни : 1/2 HP полирање на мотор : 1/2 HP пакување големина : 60*46*30cm
Спецификации
Стоматолошки силиконската гума полирање/полирање burs
мини табелата полирач клупата струг
полирање на машина со прашина колектор


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
38inch
Објектот Тежина:
24000 g
Број На Модел На:
wx27
Објектот Ширина:
32inch
Објектот Висина:
6inch
Објектот Дијаметар:
32inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Производ Карактеристики:
гаранција 1 година
боја:
сива
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Метални Легури
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб