Нови Накит Топла Филм AVP Туѓо & Предатор Маска Ѓердан 2 Бои Маска Легура AVP KEYCHAIN neca avp avp играчки W-ER

Нови Накит Топла Филм AVP Туѓо & Предатор Маска Ѓердан 2 Бои Маска Легура AVP KEYCHAIN neca avp avp играчки

DEN 145.00
-17 %
DEN 175.20

Тековен

исто така y ou може да ме контактирате со trademanager (Smart Менаџмент За Добавувачи) руски на Клиентите Внимание на Клиентите од руската треба да ни обезбеди целото име(вашето име +вашето семејство името+својот татко име),или на објекти ќе се одбие да ги достави од руски post office
.Мини цел е 1 buc Freeshipping,да може да се меша цел 2.com
Aramex
За 5-10 дена
www. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте со НАС
Можете да не контактирате преку е-Маил.Голема фабрика на акции & повеќето боја на & Добра Цена &Висок Квалитет 6.com
e Packet
За 14-21 дена
www.394 во)
[Синџир Lengeth] : 60cm
[Продолжување на Синџирот] : 5cm
[Тежина] : 50g
[Материјал] : Алуминиумски
[Состојба] : 100% сосема нов
S hipping
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.јас ќе се прилагоди на фактурата. Ви благодариме!
За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com
EMS
Околу 5-10days
www. Цел>150 СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ за земјите подолу
НИ Шпанија, Велика Британија, Франција германски Полска, Швајцарија, Шведска, Канада, Унгарија Португалија, Австралија, Нов Зеланд, Австрија, Белгија, Латвија, чешка, Бугарија, Финска, Република Литванија Холандија, Грција, Република Кореја, Јапонија, Сингапур, Тајланд Иран
5.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Бренд Име:
xowshine
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Слика
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
AVP

Слични понуди