1PC Бела Боја Големина 290cmX300cm Свадба Hotle Полиестер Tablecloths Табела Дома Декорација

1PC Бела Боја Големина 290cmX300cm Свадба Hotle Полиестер Tablecloths Табела Дома Декорација

DEN 1944.00
-10 %
DEN 2160.00

Тековен

Ние ќе ви обезбеди упатства за примање замена или враќање на вашиот објект за наплата ако објектот е потврдено да биде грешка
Сите врати ставки треба да бидат испратени во оригиналниот пакет. Купувачите треба да биде одговорен за трошоците за враќање превозот надомест.
Повратни информации
Повратни информации е важна и за вас и за нас. Ве молиме оставете точно превозот адреса на e Bay порака во рок од два часа по уплатата.ако сакате побрзо превозот (Изразат,DHL, или ЕМС),ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил. А Т давачки или Оддалечена Област Такса. Пред да го испратите објектот назад, ве молиме контактирајте со нас.
Plz плати за тоа на време. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации со 5 ѕвезди НСД рејтингот.
За Проверка на Далечински Област, можете да одат на подолу веб-Сајт брзо да се провери.
Ако вашиот објект не работи правилно, ве молиме да се пријави проблем до нас преку e-mail во рок од 14 дена од денот на приемот. Кога ќе Изберете Брза Испорака за превозот, ве молиме да ги проверите пред да се одбележи цел.Објектот ќе се 25-45 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.Сите објектот Ќе биде предаден во 1-7 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).
Ако било која стока добиени се видно оштетени или поинакво од она што беше опишано, ве молиме ни e-mail во рок од 48 часа по неговото пристигнување.
Враќање Метод
Сите предмети ги исполнуваат условите за 1 месец гаранција.Ви благодариме.Ви благодариме
Превозот
Услуги/Локација
САД
Австралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светот
Бесплатен превозот
USPS
(7-15 дена)
Воздухот mail
(15-30 Business дена)
Стандард Int'l Превозот
EMS или други превозот
(5-10 дена)
EMS или други превозот
(8-15 дена)
Препорачана Int'l Превозот
DHL или UPS-от , Fedex
(3-7 дена)
DHL или други изразат испорака
(5-10 дена)
1.


Останатите карактеристики

Големина:
290cmX300cm
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Плетени
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Дома,Хотел
Број На Модел На:
YY10215
Употреба:
Свадба
Шема:
Полна Боја
Тип На Објект:
Tablecloths

Слични понуди