Јаглерод Риболов Црвениот Брод Род Моќ Риба, Морски Риболов Прачка Убодни Jigging Столбови Длабоко Морето Пол 1.8 м 2.1 m 2.4 м 2.7 m БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Јаглерод Риболов Црвениот Брод Род Моќ Риба, Морски Риболов Прачка Убодни Jigging Столбови Длабоко Морето Пол

DEN 2937.00
-49 %
DEN 5759.04

ТековенОстанатите карактеристики

Должина:
1.8 м, 2.1 m, 2.4 m, 2.7 m
Позиција:
Реката,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
A23B
Тврдост:
Тешко
Топ Дијаметар:
2.2 mm
категорија:
Брод/Сплав Род
Материјал:
јаглерод
Должина (cm):
210, 240, 270

Слични понуди