DN80 3 304 од не ' рѓосувачки челик видови на исклучи водата масло топката вентил вентили монтирање цевки, фитинзи

DN80 3 304 од не ' рѓосувачки челик видови на исклучи водата масло топката вентил вентили монтирање цевки,

DEN 3407.00
-9 %
DEN 3744.00

Тековен


стокови : 304 топката вентил
големина : DN80 3"
материјал : 304 201or железо и пластични
вентил телото и јадрото материјал : 304
се справи и орев материјал : 201 или железо(201 или железо ќе добиете rusty во влажна средина)
патем,речиси и не постои 304 материјал се справи и орев.


Останатите карактеристики

моќност:
упатство
Притисок:
Низок Притисок
Број На Модел На:
DN80 3
Порт Големина:
DN80 3
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Температура на Медиумите:
Ниска Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стоковните:
нерѓосувачки челик топката вентил
Големина:
DN80 3
се справи и орев материјал:
201 или железо
вентил телото и јадрото материјал :
304
Работен Притисок:
1.6 MPa
Медиуми:
вода или масло
Работна температура:
-30 150 степен
Потекло:
Кина
ПОВРШИНА:
киселина бела
кориснички:
Yes

Слични понуди