Москва Декоративни Налепници за DIY Налепници За Дневник Бележник Календар Лаптоп Етикета Играчка Декорација

Москва Декоративни Налепници за DIY Налепници За Дневник Бележник Календар Лаптоп Етикета Играчка Декорација

DEN 95.52

Тековен


Москва Декоративни Налепници за DIY Налепници За Дневник Бележник Календар Лаптоп Етикета Играчка Декорација
Количина : 1 buc
Големина : 150*110mm
Ние може да се стави во.... Подарок перница, подарок Плик, поздрав картичка, лаптоп, покривање на книгата, мобилен телефон, MP3 Компјутер, фото албум DIY, Scapbook


Останатите карактеристики

Бренд Име:
NASSPEAK
Материјал:
Пластични
Големина:
150*110mm
Возраст:
>3 години
Обликот:
царинската
Број На Модел На:
moscov

Слични понуди