40PCS/МНОГУ,3cm(1.2 инчен),се Меша божиќ значка,Симпатична игли,Студентите награда,Мода копчето,Тим логото,Goody торба.X'mas брошеви,евтини

40PCS/МНОГУ,3cm(1.2 инчен),се Меша божиќ значка,Симпатична игли,Студентите награда,Мода копчето,Тим логото,Goody

DEN 403.00
-35 %
DEN 619.20

Тековен

Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.X'mas украс.2 инчен Дизајн : микс дизајн,може да не се избере.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени. Моден brooch.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Нарачана : Ние може да нарачана производи од хартија.Ве молиме да користите точно адреса кога се платени,ако вашиот причина предизвикани парцела врати,ние ќе забелешка наплата на превозот надомест. Најголемиот дел на големо.и сите занает колекции за вас. Големина : 3cm / 1.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.ако имате било какви барања ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и отворен спор,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни увозни царински давачки и даноци од вашата земја царината,овие дополнителни трошоци треба да се плати кога ќе се соберат на пратката.Ве молиме прочитајте опис внимателно пред да плаќа.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.и сите занает колекции за вас.Тимот на логото,Goody торба.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YHCRAFTS
Материјал:
Пластични
Форма:
1/8
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Додатоци
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes
Големина:
M
боја:
Повеќе

Слични понуди