јапонски аниме Декоративни Hugging тело перница покрие случаи Kantai Колекција Двострано 2Way 2WT 50X160CM

јапонски аниме Декоративни Hugging тело перница покрие случаи Kantai Колекција Двострано 2Way 2WT 50X160CM

DEN 992.00
-6 %
DEN 1055.52

ТековенОстанатите карактеристики

боја:
Црна
Големина:
35x100cm Peach skin, 35x100cm 2Way, 50x150cm Peach skin, 50x160cm 2Way, 50x150cm 2Way
Материјал:
Полиестер Peachskin
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Стил:
Аниме
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
ACGN
одделение:
одделение А
Тип:
Pillowcase
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
55023
Техника:
Други
Ткаенина Count:
Други
тема count:
Други

Слични понуди