Низок Профил, Опрема Мамка Кастинг Ролна 10+1BB Saltwater Голема Брзина Ролна Контрола Baitcasting Риболов Репортажите Свежа Вода Лево Десно

Низок Профил, Опрема Мамка Кастинг Ролна 10+1BB Saltwater Голема Брзина Ролна Контрола Baitcasting Риболов

DEN 1224.00
-49 %
DEN 2400.00

Тековен

Урамнотежена двојна нерѓосувачки челик ергономски се справи со drilled дупки.
Брзо и лесно пренослив страна капак и гајтанот, го прави чистење и одржување едноставна
и удобен.
Две-тон ЦПУ Машински Алуминиумски Гајтанот кој нуди максимална сила со помала тежина.
Магнетното сопирачки може брзо и лесно да се прилагоди за да одговара на било какви правец услови,
обезбедување на секоја екипа е мазна и точни, додека максимизирање на вашите време на вода. Одлична линија се постават осцилација систем и unspaced анти-обратна систем.
Преголеми рамен еднострани ЕВА пена костец дава мека и удобна nonslip контрола, дури и кога
влажни. Спецификации : Модел : LMA200 Бои : Црвена, Сина и Бела Насоки : Лево или Десно Пакет големина : 13 *10.
Што би се очекувало од висока цена премиум ролна на дел од трошоците.4 во Пакет тежина : Околу. Совршена алатка за риболов.
Во комбинација со силна уште Светлина Пластична Тело и Страничните Плочи, ЦПУ Машински
Алуминиум Гајтанот, Моќен Влечете, Погодно уште Сигурна Двојна Сопирачки Систем, и тоа е елегантни
стилски дизајн, LMA200 ви дава Изглед, Дизајн, Сила, и Сигурноста.
Ултра-мазна Водич Бар Систем дава линија непречено и дури и лаици. Целосно прилагодливи фрлија контрола со магнетни сопирачки систем. Висока затегнувачка опрема, прецизност и ниско ниво на бучава.
Елегантни низок профил дизајн со Пластична Рамка и Страна Опфаќа нуди одлична издржливост
и се намалува вкупната тежина. Висок квалитет на алуминиум легура гајтанот.
Карактеристики : 10 парчиња на топката имајќи плус еден начин спојки, cid до 6.
На LMA200 карактеристики сигурен Магнетен Систем за Сопирање со пригоден надворешни
прилагодливи мулти-ниво на екипа контрола, овозможувајќи за мазна и точни фрла без
да се отстрани страна капак.


Останатите карактеристики

Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Риболов Ленти Тип:
Baitcast Ролна
Број На Модел На:
E23

Слични понуди