2018 Термички Пикник Торба Водоотпорен Храна Пијалаци Бенто Кутија За Складирање Tote Изолирани Кулер Слободно Додатоци Материјали Производ

2018 Термички Пикник Торба Водоотпорен Храна Пијалаци Бенто Кутија За Складирање Tote Изолирани Кулер Слободно

DEN 218.00
-20 %
DEN 272.16

Тековен

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 PC Материјал : Neoprene Димензии : 30 CM*29 CM*17 CM/11.8*11.46.6 Боја : Црвена,сина Водоотпорен,Анти-влага,Анти-судир. имајте пријатна и топлинска изолација. Меки и удобни, еластична, без деформација, лесен за чистење. Меки се справи со дизајн за лесна и извади. Капацитет, може да се стави долу 5 лименки од кока-кола Пакет Вклучува : торба 1 PClunch


Останатите карактеристики

Со Прибор За Јадење:
No
Со Кулер Торба:
No
Бренд Име:
Aolikes
Број На Модел На:
пикник торба
Материјал:
neoprene

Слични понуди