Тактички воен магазин торба торбичка за MP7 БРЗО Списание Holster Поставите црна ДЕ FG

Тактички воен магазин торба торбичка за MP7 БРЗО Списание Holster Поставите црна ДЕ FG

DEN 664.32

Тековен


Тактички воен магазин торба торбичка за MP7 БРЗО Списание Holster Поставите црна ДЕ FG
Направени со висока густина полимер.
Го намалува reload циклус на време, мало пресврт привлекува списание надвор лесно и брзо ја превчитате.
Може да се закачите на било molle webbing вест, торба или ранец..итн.
Albe да се монтира заедно.
Брзо ослободување и лесно да се инсталира.
Материјал : Полимер
Тежина : 150g
Боја : ДЕ Б.К FG
пакетот вклучува :
1 пар списание торбичка


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Списание Торбичка
Материјал:
Други
Име на производ:
Списание Торбичка
боја:
Црна ДЕ FG
Материјал:
полимер
Тежина:
150g

Слични понуди