50pcs Празен бел Памук платно торба прилагодено лого печатени патување tote кеси 35*40cm

50pcs Празен бел Памук платно торба прилагодено лого печатени патување tote кеси 35*40cm

DEN 8544.00

Тековен


Ние прифаќаме мала количина торби, печатени со вашето лого!!
За Кориснички :
Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО, Тоа може да се направи ,премногу.Ве молиме кажете ни за големината и бројот на торби пред треба да се прилагодите. Можете да го испратите вашето ЛОГО за нас пред да ред И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО.
1.Материјал : Памук
2.Вкупна Големина : како опција (должина х ширина )
3. Боја : како на сликата прикажани
4.Конверзија : 1 инч = 25.4 mm 1mm= 3.93 инчен
Овој објект е само за празно не ткаени торби, ако треба вашето лого прилагодено pls контактирајте со нас.
ние сме Производители на Големо Добавувачи На не ткаени шопинг кеси , накит пошта, не wovenrice торби, не ткаени торби за чевли , кеси храна итн


Останатите карактеристики

боја:
W 21cm од 26cm Ч, W 30cm од 37cm Ч, W 35cm од 40cm H
Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Шема:
Рамно Тип
Употреба:
Патување
Ткаенина Тип:
Платно
Бренд Име:
ROCOHANTI
Материјал:
Ткаенини
Производот:
Шопинг торба

Слични понуди