Европската Нова Мода Боја На Слонова Коска Молчи Шкафче Се Справува Со Рачка Сплит Кодот

Европската Нова Мода Боја На Слонова Коска Молчи Шкафче Се Справува Со Рачка Сплит Кодот

DEN 2540.00
-5 %
DEN 2673.12

Тековен


Опис На Производот
Европската Нова Мода Боја На Слонова Коска Молчи Шкафче Се Справува Сплит Се Справи Со Заклучување · Item Спецификации :
Боја : Нерѓосувачки челик жица цртање, Двојна боја нерѓосувачки челик;
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Бакар Материјали за Заклучување мермерните + Цинк Легура;
Адаптер Вратата Дебелина : 35~45 mm , 45~55мм;
Центар.Растојание : 50mm;
Вкупна Должина : 125mm;
Заклучување на Маргините Distanc e : 48mm;
Тип на заклучување јазик : Двојно Заклучување Јазик;
Пакет : Независен и транспарентен пвц кеси, Стандардно 1 поставите Заклучување(На други Продажни мени листа,повикување на следниве Забелешка предмети);
Стандардни Додатоци : Бакар Копчиња,Нормално инсталирате завртки во истата парцела;
Забелешка : Во Продажбата на Менито за поставување на оглас,има :
Бисер Бели Полковникот Заклучување = Бисер Бела Боја Заклучување 1 поставите;
Заклучување Затка 2 Hinges = Бисер Бела Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка/closers 1 set + Вратата Шарки 2 парчиња;
Заклучување Затка 3 Hinges = Бисер Бела Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка/closers 1 set + Вратата Шарки 3 еез;
Заклучување и Затка = Бисер Бела Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка/closers 1 поставите;
· Предности :
Поле на примена : Дрвени Врати,Челик Врати,Еднокреветни/Двокреветни отворање на врати,Casement врати,Влезните врати. · Item Сликите Ги Покажуваат :


Останатите карактеристики

боја:
Бисер Бели Полковникот Заклучување Заклучување Затка 2Hinges, Заклучување Затка 3Hinges, Заклучување и Затка
Тип:
Рачки На Вратите
Број На Модел На:
LX-DL-MMS82M
Бренд Име:
LANXSTAR
Рачка Материјал:
Цинк Легура
Latch Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кодот за јадрото материјал:
Цинк, обложени бакар
Одговара Вратата Дебелина:
35-50мм
Функционална употреба:
Заклучување на вратата се заклучува вратата за други затворен
центар за растојание:
50mm
Заклучување на маргина:
48mm
Отворање ветер:
Сите правци се достапни
Заклучување на јазикот тип:
Двојно заклучување на болт

Слични понуди