50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

DEN 1028.00
-10 %
DEN 1142.40

Тековен


Материјал : 300gsm karft хартија, картон
Големина : 9*6*6cm
Боја : кафена
КОЛИЧИНА : 50 PCS/Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со себе, причина за тоа ќе биде добро за превозот. Имаме берза на овој објект.
Ние сме мода накит картички/хартија подарок кутија/шопинг кеси/налепница етикетата и да било форма цена тагови е фабрика. Ние се направи од себе. па ние може да ви понуди конкурентна цена и флексибилен дизајн како ви се допаѓа. Ние прифаќаме прилагодено дизајн и се меша на големо,Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет на производи, со најдобри цени и најдобра услуга. Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте со нас.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
12g
Објектот Ширина:
6cm
Производ Карактеристики:
Сметководствена Случаи
Објектот Висина:
6cm
Број На Модел На:
9x6x6

Слични понуди