Злато се Справи со Челик Професионални Шиење Ножици за Ткаенина за Шиење DIY рачно изработени Уметност Резерви Алатка Dressmaking Shears

Злато се Справи со Челик Професионални Шиење Ножици за Ткаенина за Шиење DIY рачно изработени Уметност Резерви

DEN 431.00
-12 %
DEN 490.08

Тековен

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. - Вратите на еу : Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
А
Б
- Плаќање : не прифаќаме alipay тука. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат, Клиентот ги задоволи е многу важно за нас! - Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ - Превозот : Внимание, ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија, особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.


Останатите карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Сечење

Слични понуди