4pcs/многу Круна Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик Biscoito

4pcs/многу Круна Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 259.00
-6 %
DEN 275.04

Тековен


Тип : Колаче Машина/Колаче Мувла/Фондан Мувла
Материјал : Еко-пријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитет
Големина на : 1.Кралот Круна : 6.8*6.8 cm
2.Цена Круна : 7*6.5 см
3.Кралицата Круна : 8.3*4.5 cm
4.Принцезата Круна : 9*6.5 см
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење леб,бисквит,колачи, чоколадо, итн
2. Бренд нови со добра состојба
3. Лесен за употреба и чистење
4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма
5. Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти.


Останатите карактеристики

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
EMTONIR
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Број На Модел На:
CA85
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди