SUMRAY MXL 16T Времето Макара 4/5/6/6.35 mm Внатрешен Понесе Заби Тркало Макара 11mm Појас Ширина Алуминиумски Мотор Макара 2 ПАРЧИЊА

SUMRAY MXL 16T Времето Макара 4/5/6/6.35 mm Внатрешен Понесе Заби Тркало Макара 11mm Појас Ширина Алуминиумски

DEN 320.00
-29 %
DEN 450.72

Тековен


SUMRAY MXL 16 T Времето Макара 4/5/6/6.35 mm Внатрешен Понесе Заби Тркало Макара 11mm Појас Ширина Алуминиумски Мотор Макара за 10мм Времето Појас 2 ПАРЧИЊА
Име на производ MXL-16 T-BF Времето Макара Заби број 16 T Заби Теренот 2.032 mm Појас Ширина 11mm Внатрешна Понесе Дијаметар 4/5/6/6.35 mm Вкупна Висина 20mm Завртки 2x M4 Материјал Алуминиум Легура Пакет MXL-16 T-BF времето макара *2 парчиња завртка M4 *4pcs
За повеќе MXL-7/11 BF времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! MXL-7-BF-7mm Појас Ширина MXL-11-BF 11mm Појас Ширина
За MXL времето појас, ве молиме кликнете на линкот подолу за вашиот избор.


Останатите карактеристики

Создаден дијаметар:
6.35 mm, 4mm, 5mm, 6mm
Ширина:
11mm
Материјал:
Легура
Тип:
Времето
Број На Модел На:
MXL-16T-BF Времето Макара
Бренд Име:
SUMRAY
Број на Заби:
16
Забите на теренот:
2.032 mm
Појас Ширина:
11mm
Внатрешниот Понесе Дијаметар:
4/5/6/6.35 мм
Вкупната висина:
20mm
перформанси:
Се користи за 10мм ширина MXL времето појас
функција 1:
MXL Опрема Макара, MXL Заб Појас Макара
Карактеристика 2:
MXL Тркало Макара, MXL Синхрони Тркало Макара
функција 3:
MXL Stepper Моторни Макара, MXL CNC Појас Макара
карактеристика 4:
MXL Заби Тркало Макара, MXL Времето Појас Макара
Функција:
Се користи во 3D принтер /Ласерски машини

Слични понуди