12 компјутери/ многу Свадба салфетка прстени позлатени сребро-позлатен лим салфетка прстен салфетка тока

12 компјутери/ многу Свадба салфетка прстени позлатени сребро-позлатен лим салфетка прстен салфетка тока

DEN 895.00
-25 %
DEN 1192.80

Тековен

100% сосема нов Материјал : Алуминиум Апликации : свадби, партии, прослави, graduations, банкети, накит, и други.


Останатите карактеристики

боја:
Злато, Сребро.
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Метал Тип:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
BG-03177

Слични понуди