10pcs/многу Бела 10inch Мат Латекс Балон 21 Бои Гумени Круг Воздухот Топки Свадба Среќен Роденден Балони Декорација

10pcs/многу Бела 10inch Мат Латекс Балон 21 Бои Гумени Круг Воздухот Топки Свадба Среќен Роденден Балони Декорација

DEN 31.00
-9 %
DEN 34.08

Тековен

Како што е гумени производи, ве молиме да ги растера мирис за некое време по добивањето.
* Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние гарантираме дека изглед, целосно се во согласност со сликата. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации. * Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.)
* Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер итн.
Нашите предности : Повеќето од нив се во акцијата,можете да го нарачате она што сте заинтересирани,ако сте мало купувачот,ќе може да се плати за тоа право сега ;ако сте трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас berfore ќе плати за нив. Професионален Тим за Развој на Фабрика штекер,Висок Квалитет и Конкурентна Цена и Навремена Испорака Членство Polic
* Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа. Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн. * Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.54 см Место на Потекло : Кина (Копно) Добар Квалитет : 1. * FREE : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка Step1) Контакт преку 's трговија порака или e-mail Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.


Останатите карактеристики

Материјал:
Латекс
Повод:
Партија,Свадба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTTplay
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
партија балони
Број на Компјутери:
10pcs
боја:
Црна/Бела/Розова/Gold/Сина/Виолетова/Сребрена/Зелена/Жолта/Црвена И Др.
Тип:
мат боја
Тежина:
1.5g/pcs
Надуени Дијаметар:
23-25 cm
Име на производ:
роденден балони
Тип На Објект:
свадба балони
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Повод:
Партија Материјали,Роденден,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените,Велигден и Сл.

Слични понуди