На Индискиот убавина DMC дома декор платно Крстот Бод колекции луѓе 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

На Индискиот убавина DMC дома декор платно Крстот Бод колекции луѓе 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно

DEN 618.72

Тековен

100% памук производи. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. 100% сосема нов. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. 100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). ултра јасно професионални везови шема. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена.Крстот бод комплет, треба шиење со себе
2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 42×59cm
11 Платно Големина : 52×70cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад.


Останатите карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Слични понуди