Свадба Декорација Акрилик Торта Симпатична Куче Торта Topper

Свадба Декорација Акрилик Торта Симпатична Куче Торта Topper

DEN 335.52

Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
.
Обичај должност :
Сите корисници треба да бидат одговорни за било обичај должност и брокер трошоци себе. Користи/unsealed предмети нема да биде прифатена, купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест. Нашиот Бренд "Иднина & Фенси" е една од водечките име во случај додатоци и им помогна на многу нови компании ширум светот да започне има нов бизнис, Ние сме тука да ви помогнеме, да се помогне и да се развиваат заедно.
Ние брод на стоките на адресата што е предвидено во aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека на адреса ќе се користи е точно. Уживајте во гледа низ нашата продавница и се чувствуваат слободни да стапат во контакт треба да ви е потребна било каква помош
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Превозот
Нарачките обично се испраќаат во рок од 3-7 работни дена , со исклучок на празници. Пост воздух пошта обично трае 15-30 дена да повеќето земји,ве Молиме имајте во превозот на Бразил и Русија би можеле да потрае неколку месеци повеќе од вообичаеното.
Се враќа :
Враќа се прифатени во оригинал/запечатени состојба во рок од 15 дена од денот на испорака.
услуги на клиентите :
Ние работат седум дена во неделата, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на секое прашање.
За НАС : Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година. Такси превозот не се враќа. За промет на големо, ние нормално снабдување со бесплатен превозот во повеќето земји, ако вашата земја не е бесплатен превозот, ние исто така имаат поддршка голем попуст во превозот надомест, која е прикажана во листата. Ние исто така нудиме изразат испорака како ТНТ, UPS-от, DHL, FEDEX, ПАТАРИНА, ARMAEX, која нормално ќе трае 3-7 дена.


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Црна
Шема:
Невестата & Младоженецот
Број На Модел На:
XTP011
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба

Слични понуди