FYSCOPE 0.5 X C-планината Леќа Адаптер 1/2 CTV Адаптер за SZM Видео Камера Trinocular Стерео Микроскоп Камера Додатоци

FYSCOPE 0.5 X C-планината Леќа Адаптер 1/2 CTV Адаптер за SZM Видео Камера Trinocular Стерео Микроскоп Камера

DEN 1321.00
-40 %
DEN 2202.72

Тековен

Добредојдовте на понудата, ако имате дополнителни прашања ве молиме слободно да контактирате со нас, прво, ви благодарам. Се надевам дека има добра соработка со вас за долго време. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се згодни. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем.
Добредојдовте веледрогерија!!Ќе го добиете она што го сакате!
FYSCOPE 0.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса. Ние прифаќаме Alipay тука. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).
Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија, така што ние имаме повеќе микроскоп дел, во иднина, ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница, ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати, и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување, така што нема да има дополнителни грижи.5 X Зголемување на Моќта Леќа Удвојување Работи Растојание двојно зголемување Поле на Гледање Сечење Зголемување на Моќта на Половина 1-1/8" (28mm) Монтажа Нишка 1 Година Гаранција Непобедлива Ниска Цена на Испорака Тежина : 0.


Останатите карактеристики

Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SZM1/2CTV
Бренд Име:
caozhengwen
Карактеристики:
Висока Дефиниција
Материјал:
Метал
Drawtube:
Trinocular
Тип На Објект:
Микроскоп камера додатоци
ЕЛА ЗА:
Trinocular Стерео Микроскоп ТВ и Следење Интерфејс
Тип:
Микроскоп камера adpater CTV
Зголемување:
0.5 X Cmount адаптер
Монтажа Нишка:
1-1/8 (28mm)

Слични понуди