За FORD Explorer, Fiesta, Фокус.C-MAX, Фокус II Автомобил ламбда сензор кислород o2 сензори 0258006033/0258006165/F5MF9F472B1B

За FORD Explorer, Fiesta, Фокус.C-MAX, Фокус II Автомобил ламбда сензор кислород o2 сензори 0258006033/0258006165/F5MF9F472B1B

DEN 1609.44

Тековен


Испорака :
Контакт со нас на : Веб-страница : www.com Add : B412, 839 Congyun Rd.8 FFV CSDA,CSDB,QQD.
Гаранции/Гаранции/рокови и Услови : квалитетот на Производот гаранција е обезбедена и испорака е спроведена во рамките на пред-преговараат време.
Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.[Duratec,-ТОЈ SFI] 2004. Шупливи напрсток во облик на керамички телото можат да бидат опремени со греалки, која е контролирана од страна на ECU да се загрее, кислород сензор кога издувни температурата е ниска. Плаќања на T/T или L/C се добредојдени., Yongping Свети, Baiyun Dist.hao668 Тел : 0086 (20) 362971809 Факс : 0086 (20) 362971809 E-mail : steadyanjin @ 163. Сензор Жица Должина : Продажбата На Услугата :
Примерок Достапноста & Политика : Ние обезбедуваме бесплатни примероци и примерок трошоци ќе бидат надоместени од својата цел.05 Пред
Производ фото :
Производ Структура :
Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица/4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлина-отпор кабли, електрични конектори и други компоненти.11 Фронт За ФОРД Фокус.[Duratec-ТОЈ SFI] 2003. Сите ние обезбеди врата-до-врата служба.36 во ) Име на Производ : Прилагодено Оем Автомобил Кислород Сензор 0258006033/0258006165 Точка Бр : WAJ60713 Референтен Број : 0258006033/0258006165/F5 MF9 F472 B1 B/F5 MF9 F472 BA Примена : За Ford Жица : 4 Должина : 450 мм Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален Сензор
Примена : Модел Година Позиција За FORD Explorer 4.04 Фронт За ФОРД Фокус II 1.0 јас ST150 N4 JB[Duratec 16 V SFI] 2004.0 јас X MPI[V6 SOHC,SEFI] 1998. Ние нудиме осигурување, превозот, извоз документи и квалитет.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
WAJ
Тип На Сензор:
Диференцијална Холцер

Слични понуди