Рачно изработени Маслото Репродукција на лен платно,bibemus-the-red-рок-1897 павле Cezanne,пејзаж маслени

Рачно изработени Маслото Репродукција на лен платно,bibemus-the-red-рок-1897 павле Cezanne,пејзаж маслени

DEN 2832.00
-20 %
DEN 3540.00

Тековен

Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден. Ви благодариме!
Добра Услуга :
100% спаси купи guarentee,Ако не сте задоволни со сликата за било која причина, можете да го вратите во рок од 14days со 100% moneyback,треба само да се плати за враќање поштарина
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање. ако повеќе од 3 парчиња, Превозот време треба да биде 30days. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн. ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат мали увозни давачки.
Увозни давачки :
Цената не вклучува увозни давачки или ракување со полнење на вашата страна. сепак,ако сопствен увид на производот, тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex.Ве молиме не заборавајте да се прошири на Превозот време за да 20days на вториот ден откако се става цел.
Ве молиме Имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина, тие не се во оригиналната големина на сликата, па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Impressionist
Број На Модел На:
PC036
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
AllSource
Техника:
Рачно Насликани
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични понуди