Јаглерод Риболов Тешко Контрола Род Риба Трол Грда Риболов Прачка Материјал се Справи со Брод Светлина Род 1 дел 1.2 m БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Јаглерод Риболов Тешко Контрола Род Риба Трол Грда Риболов Прачка Материјал се Справи со Брод Светлина Род

DEN 2448.00
-49 %
DEN 4799.04

Тековен


Забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . Опции Цена (USD) Црвена 1.8 m 145.98 Црна 1.6 м 125.98 Црна 1.2 m 99.98
1.8 m црвена


Останатите карактеристики

Тврдост:
Superhard
Позиција:
Реката,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
C23
категорија:
Брод/Сплав Род
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
5.1 mm
ДОЛЖИНА (m):
1.2 m ЦРНА, 1.6 м ЦРНА, 1.8 m ЦРВЕНА

Слични понуди