Бела Плетен Книги Кошница Козметички Складирање Кутија Занаети Tins Куќа Чувар Давање Декоративни Reto Десктоп Дребулии Организатор

Бела Плетен Книги Кошница Козметички Складирање Кутија Занаети Tins Куќа Чувар Давање Декоративни Reto Десктоп

DEN 528.00
-50 %
DEN 1055.04

Тековен


Бела Плетен Книги Кошница Козметички играчки Складирање Кутија Занаети Tins Куќа Чувар Давање Декоративни Reto Десктоп Дребулии Организатор на големи и мали две големина
Материјали : Плетен и Текстил
Големина на :
Големина на Мала ( S ) : 20*15*13cm (L*W*H)
Големина на Големи ( L ) : 31*25*17cm (L*W*H)
1 Сет ( 3 еез ) : вклучувајќи 1 S + 1 S + 1 L (3 еез кошеви )
Карактеристики :
Постојат 2 обрасци и две големина за вас да се избере. Врба отпад кошница - Идеални за зачувување на место и складирање решение за Идеални за дом, канцеларија, работно место, итн Стилски и природен изглед, здравје и заштита на животната средина Имаат силна practicability и breathability, лесно да се носат и продавница, тешко е да се оштети
НАПОМЕНА :
1. Бидејќи на поинаков Агол, Светлина, КОМПЈУТЕР на Екранот, итн, chromatism е тешко да се избегне!
2. Бидејќи тоа е handwoven, тоа е невозможно да се биде многу мазна и совршен!
Таму мора да бидат помалку или повеќе недостатоци, кои се многу честа! И тоа е одлика на плетен кошница премногу!
3. Ве молиме обрнете внимание на реалната големина пред да се одржи редот!


Останатите карактеристики

боја:
Бела Мала, Бела Голема, Бела 1Set 3pcs, Браун Мала, Кафеава Големи, Кафеави 1Set 3pcs
Тип:
Складирање Кошеви
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Neatening/Складирање
Материјал:
Плетен
Број На Модел На:
Простор за чување-364
Материјали:
Плетен + Крпа Облоги
Големина На Мала ( S ):
20*15*13cm (L*W*H)
Големина На Големи ( L ):
31*25*17cm (L*W*H)
бизнис стил:
продажба / wholesales / капка превозот

Слични понуди