Јапонија Аниме Cardcaptor Сакура Tomoyo Daidouji Cosplay Костим Лолита Фустан+Кејп+Шапка

Јапонија Аниме Cardcaptor Сакура Tomoyo Daidouji Cosplay Костим Лолита Фустан+Кејп+Шапка

DEN 2337.60

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Cardcaptor Сакура
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
Rapunzel-1
Компоненти:
Наметка,Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Cardcaptor Сакура
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Слични понуди