0.20 мм Монтирани Мет Жица Четка Црвена Боја, Добар квалитет Полирање Материјали трговија на Големо & Мало

0.20 мм Монтирани Мет Жица Четка Црвена Боја, Добар квалитет Полирање Материјали трговија на Големо & Мало

DEN 427.00
-11 %
DEN 480.00

Тековен

Враќање пакет мора да биде во оригиналното пакување, сè мора да биде во нова состојба. Секогаш бидете сигурни дека обезбеди доволно информации за да ни помогне да се направи без проблеми испорака.# HH-MB01
Мет Четка
Опис
Челик жица : Φ0. Точно и доволно соодветните информации : ве Молиме прикачен вашиот телефонски број кога ќе плаќање, така што ќе може да го објавите вашиот пакет безбедност и непречено. Се користи со полирање мотор опремен со заострените вретено.
Тука ние гарантираме за следното, ви Благодариме за вашето внимание. Го цениме вашиот вид разбирање. Цената не вклучува никаква царина.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи. Повеќе купувања заштеда план : ве Молиме бидете сигурни дека еден плаќање за секоја од нив ќе го освои. Ние ќе се обезбеди релевантни информации до Ali Express и Alipay, како што шпедитерите' потврда и производи фотографии.Банкарски трансфер 2. Го цениме вашиот вид разбирање. Ние секогаш се грижи за вас, нашите ценети купувачи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку . Ние ќе се комбинираат на превозот, кога ќе се направи повеќе купувања. Цената не вклучува никаква царина.
И челични жици од различни дијаметри се ставени на пластични центар. Недостасува дел или нешто во оригинална состојба, тоа нема да се квалификува за било која наплата.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
HH-MB01
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5
Објектот Ширина:
3inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Дијаметар:
3inch
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки Алатки & Опрема
Објектот Должина:
3inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име:
HUAHUI

Слични понуди