Хром Вратата Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Намали за Benz GLA X156/CLA W117 2015-2013

Хром Вратата Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Намали за Benz GLA X156/CLA W117 2015-2013

DEN 1420.80

Тековен


Опис На Мерцедес Бенц GLA-Класа x156 2013-2015 За Мерцедес Benz CLA-Class w117 2013-2015
pls проверете нашата слика внимателно за да бидете сигурни дека pictres се исти како вашиот автомобил пред да го купат.
100% Сосема Нови Во Кутија (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Направени со Висок Квалитет abs пластика,chromed површината 4 парчиња/set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно инсталирање,3 M Тип на врати


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Земја/Регион на Производство:
Непознат

Слични понуди