АНТИ Реален бал Свадба Фустан без Ракави Дизајнер Стилови Beaded Бисери&Кристали Облека Де Mariage Булчински Gown Свадба Фустани

АНТИ Реален бал Свадба Фустан без Ракави Дизајнер Стилови Beaded Бисери&Кристали Облека Де Mariage Булчински

DEN 6053.00
-35 %
DEN 9312.00

Тековен


***Опис***
Ако има било какви прашања на производ и цена,ракување со времето,изменуваат,или ако не сакате да дојде на ред, ве молиме контактирајте со нас преку чет или порака.
***Големина На Топ Листите***
***Боја На Топ Листите***
***Како да се Измери***
***Задоволство На Клиентите***
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
***Плаќање***
Таму сме многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Ви благодариме !
***Ве Молиме Запомнете***
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции
статус.Тоа само ќе ве однесе една минута.Со цел да се заштити вашиот
интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете
вашиот предмети и се задоволни со тоа.Најчесто,тоа ќе биде 3-15 работни дена.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфери,
offline плаќања.
***Повратни информации***
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни
повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
***Превозот***
1.
Поради временската разлика меѓу различни земји,ако не можеме да навремен одговор од разговор на време, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Декорација:
Beading,Pleat,Кристали,Бисери,Sashes
Силуета:
Бал
Деколте:
Лажичка
Свадба Фустан Ткаенина:
Organza и Tulle
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Илузија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
QQ005
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
anti
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes

Слични понуди