TOPQUEEN DIY S47 лента Applique Пристигнување Дијаманти убавина Кристал handmades Свадба Sash сатен Ткаенина Невестата Sash рачно изработени Појаси

TOPQUEEN DIY S47 лента Applique Пристигнување Дијаманти убавина Кристал handmades Свадба Sash сатен Ткаенина

DEN 335.52

Тековен


TOPQUEEN жените S47 рачно изработени Свадба Ремени Невестата Деверуша Sash Појас За на Свадба Вечер Партија Свадба Облечи
Ние знаеме како пофини детали направи вашата свадба дека дополнителните малку посебни и тоа е со тоа на ум дека сите наши булчински sashes/венчаница ремени и додатоци се рачно изработени. Нашата убава свадба sashes понуда стилски начин да се донесе целиот изглед заедно на вашиот голем ден. Нашата палета на свадба додатоци се произведуваат во нашите креативни-работилница, со иста љубов грижа и внимание како нашата свадба се облекуваат ремени, така што мал детал што го барате тука ,ние можеме да ви помогнеме да ги остварите вашите соништа да стане реалност.
Опис :
1.Совршен за дами, деверуша, домаќин и други формални прилики.
2.Булчински sash може да ги красат вашиот венчаница или формална облека.
3.На sash изгледа домот и може да се одрази на вашиот сопствен стил.
4 : Можат да бидат врзани во лак во задниот дел на gown или изменети за да вашиот gown да се носи како булчински појас
Карактеристики :
1.Тип : Појас
2.Декорација големина : 5*15cm/1.96*5.9 ВО
3.Лента : 4*275 CM/1.57*108.26 ВО
4.Бои : 19 бои може да биде избран за панделка како боја опции или слики.
Пакет се вклучени :
1x Sash појас


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Свадба Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TOPQUEEN
Декорација:
Дијаманти
Број На Модел На:
S47
Материјал:
Полиестер
боја:
19 бои
Applique Големина:
5*15cm/1.96*5.9 ВО
лента големина:
4*275cm/1.57x108.26IN
Повод:
Свадба

Слични понуди