YAOPEI НОВИ TPMS За Chevy Кадилак Chevrolet Камион Yukon Предградието на Сиера Гуми Притисок Сензор ОЕМ 25920615 13586335 13581558

YAOPEI НОВИ TPMS За Chevy Кадилак Chevrolet Камион Yukon Предградието на Сиера Гуми Притисок Сензор ОЕМ 25920615

DEN 12047.00
-11 %
DEN 13536.00

Тековен


НОВИ TPMS За Chevy Кадилак Chevrolet Камион Yukon Предградието на Сиера Гуми Притисок Сензор ОЕМ 25920615 13586335 13581558
Fitment :
За Chevrolet : 2010-2015 За Chevy Camaro 2014-2016 За Chevy Impala 2014-2015 За Chevy Malibu 2011-2014 За Chevy Cruze 2012-2015 За Chevy Sonic 2014-2015 За Chevy Искра план за 2011-2015 За Chevy Volt 2010-2015 За Chevy Equinox 2015 Година За Chevy Trax За GMC : 2010-2014 За GMC Терен За Buick : 2010-2015 За Buick Лакрос план за 2011-2015 За Buick Regal 2013-2015 За Buick Бис 2012-2014 За Buick Верона 2010 Година За Buick Привлечност За Кадилак : 2010-2015 За Кадилак SRX 2014-2015 За Кадилак ELR 2013-2015 За Кадилак XTS ве Молиме двојно проверете дел на број на вашата постои Објект , Ако не може да се обезбеди, добредојдовте ни нудат ВИН број за да се провери .
Ако сакате да се купи како веледрогерија ,ве молиме контактирајте со нас. Производите На Слика


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Бренд Име:
YAOPEI
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
7cm
Материјал Тип:
Стандард
Име На Модел:
13581558
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
Стандард
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.05kg
Производителот Дел Број:
13581558
Тип:
tpms сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
Yes
испорака:
брза испорака
Автомобил Производител:
За Chevy Кадилак Chevrolet
Состојба:
Нови
Осветленост Дел Број:
22854866, 13589255

Слични понуди