Нови Пристигнување сликарство Стојат Флип Кожа покрие случај за Samsung Галакси S7 / S7 Работ мобилен телефон Случаи Паричник со Картичка Caque

Нови Пристигнување сликарство Стојат Флип Кожа покрие случај за Samsung Галакси S7 / S7 Работ мобилен телефон

DEN 136.00
-20 %
DEN 170.40

Тековен

Не знак на испорака лист ако најде изглед на пакет биле оштетени и контактирајте со нас веднаш. Директен пристап до сите копчиња и може да се земе слики без отстранување од случајот. ние нема да прифатиме каков било спор за логистика причина ветување во време.
Ве молиме љубезно истакна :
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Слики за референца
Answer : ___________________________ Note : Pls наведете бои и квантитетот кога ќе се направи нарачката, или ние ќе брод случајно!
Пакување се вклучени :
1 x Кожа Случај
Телефонот не е вклучен
Слики :
Плаќање
Ние прифаќаме alipay тука. ако би сакале да ја добиете вашата стока побрзи и може да се следи, ве молиме изберете "Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", ви благодариме !!! Производ Проблем Ако сте примиле производ има било каков проблем или Angthing ве прави незадоволни, само кажи што пред да се Отвори расправа, или лоша критика, Затоа што ние ќе го организираме професионален персонал за услуги на корисниците да помогне да се реши овој проблем, се додека ти се задоволни, хенк вас !!!
Опис :
Се Применува Уред : За Samsung Галакси S7 Edge / G9350
1. 100% нов и висок квалитет,специјално дизајниран за вашиот Телефон.
Ако се појавува сериозен квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 72 часа можеме да реконструкција или повторно да ја прати.
Превозот
По добивањето на нарачката, ние ќе се достави пратката во 24 - 72hours. Заштита на вашиот Телефон од Гребење, Dusts,Судири и Триење. Проверете пакетот внимателно откако сте го добиле.Топло Известување !!! Испорака Проблем руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика, ние не сме одговорни за неиспорака предизвикани од страна на клиентот hadn не обезбеди доволно информации кога ставање на ред !!! Следење на информации проблем "Кина Пост Обичен Мал Пакет" е класа за економија логистика, тоа нели следење на информации и можете да го добиете вашиот производ во ветувањето за време на испорака.


Останатите карактеристики

Материјал:
За Галакси S7, За Галакси S7 работ
Големина:
5.5 inch
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 Работ,Галакси S7
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
effelon
Карактеристики:
Картичка Слотови
Применливи модели:
случај покритие за Samsung галакси s7 Работ
Компатибилност:
телефон случај за Samsung s7 Работ

Слични понуди