Мажите Пенисот Enlarger Вакуум Пумпа за Поголем Раст Проширување Подобрувач + 3 Ракави AUF1

Мажите Пенисот Enlarger Вакуум Пумпа за Поголем Раст Проширување Подобрувач + 3 Ракави AUF1

DEN 243.84

Тековен


3 ракави, да се грижиме за она што вашиот големина.
Сакате посилни, поцврсти и подолготрајни ерекција? Можете да ја пропуштајте оваа добар производ!
Тип : Пенисот Extender
Материјал : ABS
Количина : 1 Сет (Како на сликата покажува. Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
Транспарентен пумпа цилиндар нека ти го следи резултат.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ЛА TALUS
Тип На Објект:
Пумпи & Enlargers
Материјал:
ABS
Големина:
19 x 5.8cm (Approx.)
Број На Модел На:
12968

Слични понуди