2 Поставете Замена За HP 950 951 Мастило Кертриџ За HP Officejet Pro 8100 8600 251dw 276dw 8630 8650 8615 8625 Печатач Целосна Мастило

2 Поставете Замена За HP 950 951 Мастило Кертриџ За HP Officejet Pro 8100 8600 251dw 276dw 8630 8650 8615 8625

DEN 1368.00
-25 %
DEN 1823.52

Тековен

Компатибилен со мастило кертриџ со чип За HP Officejet Pro 8100/8600/251dw/276dw/8630/8650/8615/8625 Печатач Опис на Производот : 1) Нови Компатибилни, мастило кертриџ за Принтер HP 2)Боја : Црна, Цијан, Магента ,Жолта 3) Пакет, вклучувајќи : 2 x Црното мастило компатибилен кертриџ со hp 950 L Б.К. (80ml) 2 x Синозелена мастило компатибилен кертриџ со HP 951 XL C (30ml) 2 x Магента мастило компатибилен кертриџ со HP 951 M (30ml) ;
2 x Жолта мастило компатибилен кертриџ со HP 951 Y (30ml)


Останатите карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
TN1000
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet

Слични понуди