Fluorite Кристал Масажа Стапче

Fluorite Кристал Масажа Стапче

DEN 671.52

Тековен


Камен Видови : Fluorite
Должина : 2.+"
Раѓање Знаци : Јарец, Риби


Останатите карактеристики

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Народната Уметност
Регионален Функција:
Кина

Слични понуди