За Suzuki GSXR 600 750 Р SRAD gsxr 600 750 р 1996 1997 1998 1999 96 97 98 99 Иридиум Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур

За Suzuki GSXR 600 750 Р SRAD gsxr 600 750 р 1996 1997 1998 1999 96 97 98 99 Иридиум Шофершајбната ветробранското

DEN 1173.00
-6 %
DEN 1247.52

Тековен

Погодни за : За Suzuki GSXR600 R 750 R 1996-1999 година Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
HXMT
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
GSXR600750R 96-99
Motobike Направи:
Suzuki
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични понуди