Liandlee За Мерцедес Бенц GLC MB X253 C253 2015~2018 Автомобил Црна Кутија WiFi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер

Liandlee За Мерцедес Бенц GLC MB X253 C253 2015~2018 Автомобил Црна Кутија WiFi DVR Цртичка Камера за Возење

DEN 3400.00
-8 %
DEN 3696.00

Тековен

Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само.
Liand Lee Автомобил Црна Кутија Wi Fi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер За Мерцедес Бенц GLC MB X253 C253 2015~2018
.Liand Lee Автомобил Црна Кутија Wi Fi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер За Мерцедес Бенц GLC MB X253 C253 2015~2018
Посебна Забелешка : Различни земји модели на Автомобили се многу различни.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Лесна Снимање : Поддршка за Време на Печатење : Со Прецизни Временски Жиг на Видео за Видео Репродукција : Репродукција На Видео со Одредено Време Работна Температура : -35~75 степен целзиусови степени Телефон Стан Јазик : Кинески/англиски Liand Lee Автомобил Црна Кутија Wi Fi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер За Мерцедес Бенц GLC MB X253 C253 2015~2018
Други Автомобили Демо : (Инсталирате подоцна) :
Liand Lee Автомобил Црна Кутија Wi Fi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер За Мерцедес Бенц GLC MB X253 C253 2015~2018
Liand Lee Автомобил Црна Кутија Wi Fi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер За Мерцедес Бенц GLC MB X253 C253 2015~2018
Гаранција :
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Топ конфигурација = највисока оценка, со дожд сензор, light sensor, сензор на влажност, итн сите сензори се вклучени. Купувачот мора да ги преземе како повеќе фотографии на ретровизор за нас за да потврдите.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ
Специјални Функции:
Движење Откривање,Циклус на Снимање,во Реално Време Надзор,Другите,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Автоматски Баланс на Белата боја,Време и Датум Екран,Wifi Функција,Цикличното Снимањето,Микрофон,G-sensor
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 4
GPS logger:
Никој
Слики Сензор:
Sony IMX323
Екран На Допир:
No
Макс Надворешна Меморија:
32g
Оригиналниот Пакет:
Yes
Агол На Гледање:
170°
Траење На Батеријата:
Не Limiti
Батеријата:
Никој
Видео Формат:
MOV
Пиксели:
1200Mega
Рамки Во Секунда:
30
Бренд Име:
Liandlee
Екранот Размер:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Број На Леќи:
1
Чипсет Производител:
Novatek
Камерата Резолуција:
1920x1080
Големина На Дисплеј:
Како телефонот Големина

Слични понуди