Нови Пристигнување Smokey Кварц Ден на Мајката Присутни 925 Сребрена Алка Хривнија 7.5 инчен 65x16mm

Нови Пристигнување Smokey Кварц Ден на Мајката Присутни 925 Сребрена Алка Хривнија 7.5 инчен 65x16mm

DEN 1344.00
-30 %
DEN 1919.52

Тековен

Опис Хривнија Ширина Големина : 65x16 mm скапоцен камен големина : 5x3mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SheCrown
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода

Слични понуди